MIASTA - NA ŻYWO - KONTAKT
STRONA GŁÓWNA > ZACHODNIOPOMORSKIE > DARLOWKO

Msze Darłówko

1
Parafie
5
Msze w niedziele
2
Pozostałe Msze

Parafie i kościoły w Darłówku na mapie

Jak odprawiane są Msze w Darłówku (Zachodniopomorskie)

W tygodniu

Znaleziono 2 mszy w dni powszednie w Darłówku.

W niedzielę i święta

Znaleziono 5 mszy w niedziele w Darłówku.

Parafie i kościoły w Darłówku

Znaleziono jedną parafię w Darłówku.

Opis

Darłówko, znane również jako Darłówko Port, to nadmorska miejscowość położona nad Bałtykiem w województwie zachodniopomorskim, w Polsce. Oferuje wiele atrakcji dla turystów. Oto kilka z nich:

Plaża: Darłówko słynie z pięknej, piaszczystej plaży, która jest idealnym miejscem do relaksu i kąpieli słonecznych. Można tu również spróbować różnych sportów wodnych, takich jak windsurfing czy kajakarstwo.

Molo: Spacer po drewnianym molo to niezwykłe doświadczenie. Można podziwiać piękne widoki na morze, oddychać świeżym powietrzem i poczuć atmosferę nadmorskiego kurortu.

Latarnia Morska: Latarnia Morska w Darłówku jest charakterystycznym punktem orientacyjnym. Warto odwiedzić ją wieczorem, gdyż pięknie się prezentuje podświetlona.

Park Wodny "Jan": Jeśli poszukujesz rozrywki dla całej rodziny, warto odwiedzić Park Wodny "Jan". Oferuje on różnorodne baseny, zjeżdżalnie, sauny i jacuzzi, zapewniając doskonałą zabawę i relaks.

Port Rybacki: Warto odwiedzić port rybacki i obserwować przybywające kutry rybackie. Można tam również skosztować świeżych ryb i owoców morza w jednej z lokalnych restauracji.

Muzeum Czarnej Damy: Jeśli interesuje Cię lokalna historia i legendy, warto odwiedzić Muzeum Czarnej Damy. To fascynujące miejsce, gdzie można poznać historię regionu i usłyszeć opowieści o tajemniczej postaci Czarnej Damy.

Media

Statystyki

Parafia z największą liczbą Mszy: św. Maksymiliana Marii Kolbego
Łączna ilość mszy odprawianych w Darłówku: 7 co daje średnio 7 Mszy na parafię.
Średnia ocena kościołów: 5 gwiazdek


Powrót do Zachodniopomorskie.

Zainteresowanie profilem miasta: 3 062