MIASTA - WOJEWÓDZTWA - KONTAKT
STRONA GŁÓWNA > WARMINSKO-MAZURSKIE


Warmińsko-mazurskie - msze św.

Lista miast w tym województwie, posortowana alfabetycznie.

B (27)

Babiak Barciany Barczewko Barczewo Bardo Bartąg Bartążek Bartołty Wielkie Bartoszyce Bażyny Bezledy Białężyn Białuty Bieniewo Biesal Biesowo Biskupiec Reszelski Bisztynek Blanki Błudowo Boguchwały Boleszyn Braniewo Bratian Brzozie Lubawskie Brzydowo Butryny

C (3)

Cerkiewnik Chruściel Chwalęcin

D (10)

Dąbrówno Dębowiec Długobór Dobre Miasto Dorotowo Drogosze Durąg Dywity Działdowo Dźwierzuty

E (1)

Ełdyty Wielkie

F (5)

Faryny Florczaki Franknowo Frączki Frombork

G (18)

Galiny Gałajny Garbno Gawrzyjałki Gierzwałd Gietrzwałd Giławy Glaznoty Głotowo Górowo Iławeckie Grabowio Lubawskie Grabowo Grodziczno Grom Gronowo Gryźliny Grzęda Gwiździny

H (2)

Hartowiec Henrykowo

I (2)

Ignalin Iłowo

J (6)

Jamielnik Jarandowo Jedwabno Jesionowo Jeziorany Jonkowo

K (25)

Kajkowo Kamińsk Kandyty Kanigowo Karolewo Kazanice Kętrzyn Kieźliny Kiwity Klebark Wielki Klewki Klon Kłębowo Kobułty Kochanówka Kolno koło Reszla Korsze Koszelewy Kozłowo Kraszewo Krekole Krosno koło Ornety Krotoszyny Kurzętnik Kwicewo

L (15)

Lamkowo Lechowo Leginy Lesiny Wielkie Lidzbark Warmiński Lidzbark Welski Lipica Lipniki Lipowiec Lipowina Lubajny Lubawa Lubomino Lutry Lwowiec

Ł (7)

Łabędnik Łajsy Łankiejmy Łąkorz Łęgajny Łukta Łyna

M (9)

Marwałd Mikołajki Miłakowo Mingajny Mołtajny Momajny Mrągowo Mroczno Muszaki

N (9)

Nakomiady Napierki Napiwoda Narzym Nawiady Nidzica Nowe Kawkowo Nowe Miasto Lubawskie Nowy Dwór

O (11)

Olsztyn Olsztynek Opaleniec Opin Orneta Orzechowo koło Dobrego Miasta Orzechowo koło Stawigudy Osetnik Osetnik Ostrowite Ostróda

P (15)

Paluzy Pasym Piecki Pieniężno Pierzchały Pieszkowo Pietrzwałd Piotraszewo Piotrowiec Pluty Płoskinia Prątnica Prątnica koło Lubawy Prosity Przełęk

R (21)

Radomno Radostowo Radziejewo Ramsowo Reszel Reszki Rodnowo Rogiedle Rogóż Rozdroże Rozogi Rożental Rożynka Różnowo Rumian Runowo Ruszkowo Rybno Rybno Pomorskie Rychnowo Ryn Reszelski

S (30)

Samin Sampława Sarnowo Sątoczno Sątopy Sępopol Sętal Skandawa Skarlin Skolity Słupy Sokolica Sorkwity Spychowo Srokowo Stanclewo Stare Jabłonki Stawiguda Stębark Stoczek Klasztorny Sułowo Sząbruk Szczepankowo Szczytno Szestno Szkotowo Szwarcenowo Szyldak Szyleny Szymany

Ś (3)

Świątki Święta Lipka Świętajno

T (7)

Targowo Tereszewo Tolkowiec Turowo Turza Wielka Tylice Tyrowo

U (1)

Unikowo

W (16)

Waplewo Wapnik Warpuny Wąpiersk Węgój Wielbark Wielki Łęck Wielkie Wierzno Wigwałd Wilkowo Winda Wipsowo Wojciechy Wozławki Wójtowo Wrzesina

Z (3)

Zagaje Złotowo Zwiniarz

Ż (3)

Żegoty Żelazna Góra Żydowo