MIASTA - NA ŻYWO - KONTAKT
STRONA GŁÓWNA > KUJAWSKO-POMORSKIE > JASTRZEBIE > PARAFIA NAWIEDZENIA NAJśWIęTSZEJ MARYI PANNY I Bł. KSIęDZA STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO JASTRZęB

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i bł. księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego w Jastrzębiu (Kujawsko-Pomorskie)  

Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i bł. księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego

Adres parafii:
Jastrzębie 7 87-322 Jastrzębie

Telefon:
+48 56 495 58 02

Msze w tej parafii i kościele

W tygodniu

  • 18:00
Znaleziono jedną mszę w parafi pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i bł. księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego w dni powszednie.

W niedzielę i święta

  • 7:30
  • 9:00
  • 11:00
W parafi pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i bł. księdza Stefana Wincentego Frelichowskiego znaleziono mszy niedzielnych: 3.

Dane niekompletne lub błędne? Powiadom nas!

Opis

Twoja opinia

Patroni

bł. Stefan Frelichowski
Stefan Frelichowski był polskim harcerzem, męczennikiem i patronem młodzieży. Urodził się w 1913 roku w Chełmży, wykazując od najmłodszych lat wielkie zaangażowanie w działalność harcerską.

Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny
Kult Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny związany jest z biblijnym wydarzeniem, w którym Maryja, po otrzymaniu wieści od Archanioła Gabriela o zwiastowaniu, udaje się do swej krewnej, Elżbiety. Gdy Elżbieta była w zaawansowanej ciąży, Maryja złożyła Jej wizytę. To spotkanie jest znane jako "Nawiedzenie".

Pozostałe parafie w Jastrzębiu

To jedyna parafia w Jastrzębiu.

Zainteresowanie profilem parafii: 3 241. Ostatnia aktualizacja danych: 02.02.2020. Ocena odwiedzających: 5